Gezamenlijk entree op de begane grond. Trap naar de 2e etage. Entree appartement. Woonkamer van 5.0x4.0 met een nette open keuken voorzien van diverse apparatuur. Slaapkamer van 2.5x2.0 met een vaste hoogslaper. Eigen douche-toilet combinatie met een wastafel op de gang. Wasmachine aansluiting aanwezig.
De woning is voorzien van CV en nieuw laminaat. Gelegen om de hoek van de lange winkelstraat Theresiastraat op loopafstand van het Haagse Bos, Sportcentrum Mariahoeve, The British School in the Netherlands en openbaar vervoer (bus 24, 43 en 91). In 5 minuten fietsen bent u in het centrum van Den Haag welke is voorzien van veel winkels, leuke restaurants, cafés, kroegen en twee bioscopen. Uitvalswegen (A4, A12 en A13) zijn in ca. 5 minuten bereikt. Parkeren kan met een vergunning.
Spencer is bij A&N verantwoordelijk voor de beheerwoningen. Afgelopen tijd is Spencer druk geweest met zijn vastgoedopleiding, nu is het tijd om alles in de praktijk te ervaren. Een uitdagende carrière switch van finance naar vastgoed.
In zijn vrije tijd brengt Spencer graag tijd door met gezin en vrienden.
Je kan niet meer op deze woningen reageren omdat deze al verhuurd is. Als je een abbonemment bij ons afsluit, krijg je altijd als eerste de beschikbare woningen. Met knop hieronder kan je dat al binnen drie minuten regelen!