Trap naar tweede etage. Lichte woonkamer (12m2) met groot dakraam. Open keuken (7m2) met diverse inbouwapparatuur zoals wasmachine, afwasmachine, twee-pits inductieplaat en koelkast. Ruime en lichte slaapkamer (12m2) met ook weer een groot dakraam. Badkamer met douche, toilet en wastafel.
Dit gemeubileerde appartement is voorzien van CV en mooi laminaat. Gelegen nabij een gezellige winkelstraat en op loopafstand van het strand, de boulevard, een kinderboerderij, Franse school, zwembad De Blinkerd, een sportschool en openbaar vervoer (bus 22 en tram 1, 11). In 5 minuten fietsen bent u bij de gezellige winkelstraat Frederik Hendriklaan, het Westbroekpark met de mooie rozentuin, een bioscoop, casino, het Circustheater en een bowling baan. Uitvalswegen (A4, A12 en A13) zijn in ca. 10-15 minuten bereikt. Parkeren is mogelijk met een vergunning. LET OP: Geen huurtoeslag mogelijk. Alleen geschikt voor 1 persoon!
Stephanie heeft haar hart verpand aan Texel én aan Den Haag.
Bij A&N Vastgoed is Stephanie begonnen als allround vastgoedbeheerder. Ze is onze vraagbaak voor technische en juridisch onderwerpen.
Stephanie is druk bezig met haar certificering geregistreerd verhuurmakelaar.
Stephanie brengt haar tijd graag door met vrienden, houdt van de vrijdagmiddagborrel. In het seizoen is Stepahnie veel op de Wadden te vinden waar ze zich geregeld uit een vliegtuig laat vallen om haar favoriete hobby te beoefenen; Skydiven!
stephanie@anvastgoed.nl 070-3586391Je kan niet meer op deze woningen reageren omdat deze al verhuurd is. Als je een abbonemment bij ons afsluit, krijg je altijd als eerste de beschikbare woningen. Met knop hieronder kan je dat al binnen drie minuten regelen!