Woonkamer 16m2 met grote ingebouwde (boeken)kast. Mooie keuken 8m2 met diverse apparatuur. Moderne badkamer met nette douche/ toilet combinatie. Op de eerste etage bevinden zich 2 slaapkamers van respectievelijk 16m2 en 7m2 (deze laatste is nu ingericht als een werkkamer, maar zal leeg worden opgeleverd). Kleine maar gezellige voortuin inclusief schuur.
Deze zeer charmante visserswoning ligt net achter de gezellige winkelstraat Badhuisstraat en op 10 minuten
loopafstand van het strand, de zee en de boulevard van Scheveningen. Deze woning is gemeubileerd en voorzien van CV en mooie houten vloeren. Alle voorzieningen zoals goede
openbaar vervoersverbindingen, winkels, scholen zijn op loopafstand
bereikbaar. De A4 en A12 zijn ook goed bereikbaar.
LET OP: Voor deze woning dient u een huisvestingsvergunning bij de gemeente Den Haag aan te vragen. Hiervoor geldt een maximaal jaarlijks inkomen. Voor meer informatie klik hier.
Lindy is sinds 2014 werkzaam in het vastgoed. Zij ziet het maken van een succesvolle match tussen een woningzoekende en woning altijd weer als een nieuwe uitdaging, zij is telkens weer blij als dit lukt.
Lindy word gelukkig van uit eten gaan, borrelen en uitstapjes met vriendinnen of haar gezin. Verder houdt ze ervan om in de natuur te zijn en om te sporten.
lindy@anvastgoed.nlDeze woning is recentelijk verhuurd. Helaas kun je dus niet meer reageren. Als je een abbonemment bij ons afsluit, krijg je altijd de meest actuele woningen.