Entree. Kleine hal. Woonkamer (21m2). Half open keuken, welke voorzien is van een koelvries-combinatie, gasfornuis en een afzuigkap. Middels een wenteltrap is de eerste etage bereikbaar waar de slaapkamer (18m2) zich begeeft. Hier is ook de badkamer met douche, wastafel en toilet (onlangs vernieuwd). Op de eerste etage is ook een balkon 4.3 x 1.3 aanwezig.
Dit compacte vissershuisje is gelegen in een zeer rustige straat midden in de Scheveningen Dorp. Boodschappen doe je in de gezellige knusse Keizerstraat. Voor gezellige restaurants kan je naar de boulevard of naar Scheveningen Haven welke in 5 minuten fietsen bereikbaar is. Winkels en openbaar vervoer liggen op een steenworp afstand. De boulevard en strand liggen ook op loopafstand.
LET OP: Voor deze woning dient u een huisvestingsvergunning bij de gemeente Den Haag aan te vragen. Hiervoor geldt een maximaal jaarlijks inkomen van 61.148 euro voor een persoon of 77.521 euro voor een huishouden van twee of meer personen . Voor meer informatie klik hier.
Voordat Liana bij A&N Vastgoed kwam werken, heeft ze ruim 7 jaar bij Albert Heijn gewerkt als leidinggevende. Zij was klaar voor een carrière switch en is vol enthousiasme aan haar nieuwe stap als Verhuurspecialist begonnen.
Liana houdt van lekker eten en om in balans te blijven maakt ze 10.000 stappen per dag. In haar vrije tijd brengt ze graag tijd door met familie.
liana@anvastgoed.nl 070-3586391Je kan niet meer op deze woningen reageren omdat deze al verhuurd is. Als je een abbonemment bij ons afsluit, krijg je altijd als eerste de beschikbare woningen. Met knop hieronder kan je dat al binnen drie minuten regelen!